HAKKIMIZDA

Firmamız; 2008  yılında sektörün köklü firmalarında uzun yıllar satış, pazarlama ve muhasebe müdürü olarak hizmet vermiş olan Atak ailesi tarafından kurulmuştur. Firmamız Zemin kaplama sektöründeki her türlü ürünün  toptan fiyatına perakende internet (online) satışını amaçlamaktadır. Zemin sektöründe bütün ürünlerin bir arada ve en ekonomik fiyatlarla sizlere sunmayı amaçladığımız Türkiyenin en büyük Zemin e-hipermarketidir. Forfloor sadece ticari kar amaçlı bir firma değil kriz ortamında değişen satın alma koşullarını göz önüne alarak uzun vadeli bir proje olarak tasarlamıştır. Teknolojik altyapısı son derece iyi hazırlanmıştır.

 

TÜRKİYEDEN DÜNYAYA........

                                     

Misyonumuz;  zemin kaplama sektöründe tüketicimizin ihtiyaç duyduğu ürünlere kolaylıkla ulaşmasını amaçlıyoruz. Bunun için tüketicinin  istedigi ürüne en ekonomik şekilde ve en rasyonel fiyatlarla ulaşması için web sitelerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. 

Vizyonumuz; Değerli müşterilerimizin teknoloji çağında oturdukları yerden en düzgün hizmeti en ekonomik şartlarda alsınlar. Tüm tüketici dostlarımıza sağlıklı huzurlu  bir yaşam temenni ediyoruz.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password