Sitemizi ziyaret etmekle Forfloor Sitesi’nin site ile ilgili olarak belirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız. İlgili şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız vardır.


SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ

Bu siteye girmek ve kullanmakla site içinde yer alan (yazılı ve imzalı bir sözleşme ile aynı değeri taşıyan) elektronik sözleşmenin şartlarını ve hükümlerini anlamış ve kabul etmiş bulunuyorsunuz. Forfloor Sitesi istediği zaman ve tek taraflı olarak bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirebilir.


RİSK VE SORUMLULUK

Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Forfloor.com , sitede arıza, hata yada bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti etmez.


TELİF HAKLARI

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel malzemeler; yazılar, resimler, logolar v.b. gibi tüm içerik ve sitenin tamamının telif hakları Forfloor Sitesi'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda kullanılamaz ve kopyalanamaz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi, belgeyi ( İade formu hariç ) yada resmi çoğaltamaz yayınlayamaz değiştiremez ve satamazsınız.


SİTEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Forfloor Sitesi bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine rağmen, sitede zaman zaman bazı yanlışlıklar, yazım hataları, stok ve fiyat hataları olabileceğini belirtmektedir. Forfloor Sitesi sitede olabilecek bu tür hatalardan sorumlu değildir.


ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Forfloor.com.com.tr sayfalarında başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Forfloor Sitesi dış bağlantıların içeriğinden sorumlu tutulamaz.


YORUMLAR

Sitemize göndereceğiniz yorumlar memnunlukla karşılanacak ve en kısa zamanda değerlendirilecektir. Forfloor Sitesi yorumlarınızdan yararlanma hakkına sahiptir.


TAZMİNAT

Bu sitenin; işbu sözleşmenin hükümlerine ve şartlarına aykırı kullanılması durumunda veya Forfloor.com.com.tr’ye zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılmaktasınız.


GEÇERLİ KANUNLAR

Forfloor.com.com ile kullanıcılarımız veya müşterilerimiz arasında herhangi bir ihtilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanır ve Forfloor Sitesi'nin bulunduğu yer olan Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password